Mieszkanie 28 m² w Wilanowie

ul. Cicha 29, Wawer, Warszawa
986 000 PLN
35 828 PLN / m²

Powierzchnia 27.52 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 3
Piętro 5
Liczba pięter 13
Rok budowy 1979

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Cicha 29, Wawer, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Agnieszka Wiśniewski Re/Max Polska +48 539195131

Najczęściej zadawane pytania