Mieszkanie 49 m² w Wilanowie

ul. Słoneczna 74, Ochota, Warszawa
358 000 PLN
7 259 PLN / m²

Powierzchnia 49.32 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 2
Liczba pięter 8
Rok budowy 1980

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Słoneczna 74, Ochota, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Paweł Jankowski JLL Residential +48 604399035

Najczęściej zadawane pytania