5+ pokoje na Mokotowie z garażem

ul. Klonowa 6, Białołęka, Warszawa
714 000 PLN
5 659 PLN / m²

Powierzchnia 126.17 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 10
Liczba pięter 14
Rok budowy 1971

Opis

Do sprzedaży 5+ pokoje na Mokotowie z garażem. Adres: ul. Klonowa 6, Białołęka, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Piotr Mazur Century 21 Polska +48 606093686

Najczęściej zadawane pytania