3-pokojowe na ostatnim piętrze

ul. Kościuszki 48, Nieporęt
750 000 PLN
7 101 PLN / m²

Powierzchnia 105.62 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 3
Piętro 9
Liczba pięter 15
Rok budowy 1961

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Kościuszki 48, Nieporęt. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Małgorzata Krawczyk Metrohouse +48 724034305

Najczęściej zadawane pytania