Mieszkanie 44 m² blisko centrum

ul. KEN 17, Wesoła, Warszawa
663 000 PLN
14 909 PLN / m²

Powierzchnia 44.47 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 9
Liczba pięter 13
Rok budowy 1969

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. KEN 17, Wesoła, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Krzysztof Woźniak Openhouse.pl +48 518235421

Najczęściej zadawane pytania