Komfortowe mieszkanie 5+-pok. na Ochocie

ul. Leśna 100, Wola, Warszawa
318 000 PLN -20%
398 448 PLN 3 739 PLN / m²

Powierzchnia 85.04 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 13
Liczba pięter 19
Rok budowy 2015

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Leśna 100, Wola, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Piotr Kowalczyk Openhouse.pl +48 504800358

Najczęściej zadawane pytania