Mieszkanie 92 m² na Bemowie

ul. Wilcza 68, Włochy, Warszawa
249 000 PLN -13%
286 598 PLN 2 705 PLN / m²

Powierzchnia 92.06 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 9
Liczba pięter 19
Rok budowy 1995

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Wilcza 68, Włochy, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Grzegorz Kowalczyk Agencja Nieruchomości Feniks +48 608134552

Najczęściej zadawane pytania