1 pokoje z garderobą

ul. Klonowa 43, Marki
755 000 PLN -2%
772 060 PLN 8 992 PLN / m²

Powierzchnia 83.96 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 11
Liczba pięter 19
Rok budowy 1998

Opis

Do sprzedaży 1 pokoje z garderobą. Adres: ul. Klonowa 43, Marki. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Jan Dąbrowski Engel & Völkers Warszawa +48 798643853

Najczęściej zadawane pytania