Przestronne 4-pokojowe na Bielanach

ul. Prusa 10, Wawer, Warszawa
1 028 000 PLN
7 038 PLN / m²

Powierzchnia 146.06 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 5
Liczba pięter 10
Rok budowy 1972

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Prusa 10, Wawer, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Monika Nowicka Lion's Estate +48 883917056

Najczęściej zadawane pytania