5+-pokojowe mieszkanie na Bielanach

ul. Domaniewska 81, Józefosław
651 000 PLN
8 697 PLN / m²

Powierzchnia 74.85 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 1
Liczba pięter 11
Rok budowy 1983

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Domaniewska 81, Józefosław. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Joanna Kwiatkowski +48 603849660

Najczęściej zadawane pytania