Nowoczesne 3-pokojowe w Wilanowie

ul. Ogrodowa 59, Praga-Południe, Warszawa
643 000 PLN
16 176 PLN / m²

Powierzchnia 39.75 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 4
Liczba pięter 19
Rok budowy 1973

Opis

Do sprzedaży Nowoczesne 3-pokojowe w Wilanowie. Adres: ul. Ogrodowa 59, Praga-Południe, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Jakub Piotrowski Emmerson Realty +48 698376608

Najczęściej zadawane pytania