Jasne mieszkanie 2-pokojowe po remoncie

ul. Saska 141, Wawer, Warszawa
1 148 000 PLN
13 952 PLN / m²

Powierzchnia 82.28 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 9
Liczba pięter 9
Rok budowy 2022

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Saska 141, Wawer, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Adam Woźniak +48 888978727

Najczęściej zadawane pytania