Jasne mieszkanie 2-pokojowe z tarasem

ul. Chmielna 29, Wesoła, Warszawa
425 000 PLN
6 974 PLN / m²

Powierzchnia 60.94 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 13
Liczba pięter 13
Rok budowy 1972

Opis

Do sprzedaży Jasne mieszkanie 2-pokojowe z tarasem. Adres: ul. Chmielna 29, Wesoła, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Agnieszka Wiśniewska Freedom Nieruchomości +48 502114003

Najczęściej zadawane pytania