1-pokojowe na niskim piętrze

ul. Konstruktorska 76, Praga-Południe, Warszawa
760 000 PLN
21 908 PLN / m²

Powierzchnia 34.69 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 1
Piętro 13
Liczba pięter 16
Rok budowy 2010

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Konstruktorska 76, Praga-Południe, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Grzegorz Nowak +48 539672162

Najczęściej zadawane pytania