2 pokoje z widokiem na park do zamieszkania

ul. Żelazna 57, Zielonka
524 000 PLN -3%
540 229 PLN 4 865 PLN / m²

Powierzchnia 107.71 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 10
Liczba pięter 11
Rok budowy 2014

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Żelazna 57, Zielonka. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Dorota Wiśniewska CBRE Polska +48 533969573

Najczęściej zadawane pytania