Nowoczesne 5+-pokojowe na Pradze

ul. Sobieskiego 98, Zielonka
510 000 PLN
7 221 PLN / m²

Powierzchnia 70.63 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 15
Liczba pięter 20
Rok budowy 1967

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Sobieskiego 98, Zielonka. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Karolina Kamińska Savills Polska +48 531910443

Najczęściej zadawane pytania