Nowoczesne 3-pokojowe blisko centrum

ul. Leśna 128, Praga-Północ, Warszawa
567 000 PLN
8 185 PLN / m²

Powierzchnia 69.27 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 8
Liczba pięter 8
Rok budowy 1969

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Leśna 128, Praga-Północ, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Barbara Dąbrowski Savills Polska +48 786227018

Najczęściej zadawane pytania