Mieszkanie 33 m² w dobrej lokalizacji

ul. Zwycięzców 68, Izabelin
567 000 PLN
17 350 PLN / m²

Powierzchnia 32.68 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 12
Liczba pięter 12
Rok budowy 2018

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Zwycięzców 68, Izabelin. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Joanna Lewandowski Engel & Völkers Warszawa +48 514428945

Najczęściej zadawane pytania