Mieszkanie 3-pokojowe z windą

ul. Sobieskiego 91, Józefów
675 000 PLN -2%
690 900 PLN 6 182 PLN / m²

Powierzchnia 109.18 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 3
Piętro 15
Liczba pięter 15
Rok budowy 2020

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Sobieskiego 91, Józefów. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Marcin Woźniak +48 732557062

Najczęściej zadawane pytania