Komfortowe mieszkanie 1-pok. w spokojnej okolicy

ul. Szkolna 69, Targówek, Warszawa
584 000 PLN
4 505 PLN / m²

Powierzchnia 129.63 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 2
Liczba pięter 17
Rok budowy 1987

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Szkolna 69, Targówek, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Agnieszka Wójcik Metrohouse +48 888652424

Najczęściej zadawane pytania