5+-pokojowe mieszkanie w Wilanowie

ul. Rosoła 25, Ochota, Warszawa
455 000 PLN
4 508 PLN / m²

Powierzchnia 100.94 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 1
Liczba pięter 16
Rok budowy 2014

Opis

Do sprzedaży 5+-pokojowe mieszkanie w Wilanowie. Adres: ul. Rosoła 25, Ochota, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Anna Pawłowski Openhouse.pl +48 501192858

Najczęściej zadawane pytania