3 pokoje z dwoma łazienkami

ul. Klimontowska 55, Piaseczno
575 000 PLN
3 948 PLN / m²

Powierzchnia 145.66 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 2
Liczba pięter 9
Rok budowy 2007

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Klimontowska 55, Piaseczno. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Dorota Zieliński Engel & Völkers Warszawa +48 888803331

Najczęściej zadawane pytania