Nowoczesne 5+-pokojowe na Bemowie

ul. Sienkiewicza 140, Białołęka, Warszawa
918 000 PLN -7%
984 952 PLN 28 386 PLN / m²

Powierzchnia 32.34 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 2
Liczba pięter 4
Rok budowy 1951

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Sienkiewicza 140, Białołęka, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Marcin Kowalski +48 505788020

Najczęściej zadawane pytania