5+ pokoje z garderobą

ul. Conrada 135, Jabłonna
465 000 PLN -15%
548 440 PLN 6 473 PLN / m²

Powierzchnia 71.84 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 11
Liczba pięter 20
Rok budowy 1972

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Conrada 135, Jabłonna. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Aleksandra Piotrowski Hamilton May +48 662013761

Najczęściej zadawane pytania