Jasne mieszkanie 4-pokojowe wykończone pod klucz

ul. Polna 96, Śródmieście, Warszawa
627 000 PLN
6 199 PLN / m²

Powierzchnia 101.14 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 15
Liczba pięter 15
Rok budowy 1970

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Polna 96, Śródmieście, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Tomasz Pawłowski Engel & Völkers Warszawa +48 732652074

Najczęściej zadawane pytania