Komfortowe mieszkanie 1-pok. w dobrej lokalizacji

ul. Modlińska 111, Praga-Północ, Warszawa
504 000 PLN
4 868 PLN / m²

Powierzchnia 103.53 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 0
Liczba pięter 8
Rok budowy 2026

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Modlińska 111, Praga-Północ, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Andrzej Jankowski Colliers International +48 692832818

Najczęściej zadawane pytania