4 pokoje na Bielanach po remoncie

ul. Puławska 68, Ursynów, Warszawa
776 000 PLN -7%
833 106 PLN 5 547 PLN / m²

Powierzchnia 139.89 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 10
Liczba pięter 12
Rok budowy 1962

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Puławska 68, Ursynów, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Karolina Woźniak Openhouse.pl +48 663616229

Najczęściej zadawane pytania