5+-pokojowe mieszkanie w zielonej okolicy

ul. Dereniowa 54, Nieporęt
701 000 PLN
8 972 PLN / m²

Powierzchnia 78.13 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 9
Liczba pięter 9
Rok budowy 2004

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Dereniowa 54, Nieporęt. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Barbara Kowalski Freedom Nieruchomości +48 721447897

Najczęściej zadawane pytania