Nowoczesne 5+-pokojowe przy metrze

ul. Piękna 144, Wawer, Warszawa
514 000 PLN -12%
585 814 PLN 6 536 PLN / m²

Powierzchnia 78.64 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 8
Liczba pięter 16
Rok budowy 1958

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Piękna 144, Wawer, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Barbara Michalski CBRE Polska +48 729439592

Najczęściej zadawane pytania