5+ pokoje z osobną kuchnią

ul. Fieldorfa 125, Bielany, Warszawa
670 000 PLN -5%
704 979 PLN 4 525 PLN / m²

Powierzchnia 148.06 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 4
Liczba pięter 9
Rok budowy 2001

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Fieldorfa 125, Bielany, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Katarzyna Zielińska Openhouse.pl +48 791557731

Najczęściej zadawane pytania