Komfortowe mieszkanie 5+-pok. w Wilanowie

ul. Światowida 26, Bemowo, Warszawa
703 000 PLN -10%
781 557 PLN 20 568 PLN / m²

Powierzchnia 34.18 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 8
Liczba pięter 20
Rok budowy 1953

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Światowida 26, Bemowo, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Jan Pawłowski Century 21 Polska +48 789978357

Najczęściej zadawane pytania