Mieszkanie 126 m² w spokojnej okolicy

ul. Mickiewicza 64, Ursynów, Warszawa
333 000 PLN -20%
414 696 PLN 2 638 PLN / m²

Powierzchnia 126.22 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 1
Liczba pięter 5
Rok budowy 1950

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Mickiewicza 64, Ursynów, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Robert Wiśniewski Openhouse.pl +48 662852664

Najczęściej zadawane pytania