5+-pokojowe mieszkanie z widokiem na park

ul. Wołoska 55, Ochota, Warszawa
440 000 PLN
8 809 PLN / m²

Powierzchnia 49.95 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 4
Liczba pięter 4
Rok budowy 1996

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Wołoska 55, Ochota, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Ewa Kwiatkowski +48 732048827

Najczęściej zadawane pytania