Mieszkanie 4-pokojowe z widokiem

ul. Głębocka 10, Ursus, Warszawa
332 000 PLN -9%
366 036 PLN 5 350 PLN / m²

Powierzchnia 62.06 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 14
Liczba pięter 17
Rok budowy 2024

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Głębocka 10, Ursus, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Dorota Michalski Home Broker +48 501638988

Najczęściej zadawane pytania