1 pokoje na Woli z tarasem

ul. Ostrobramska 103, Legionowo
1 072 000 PLN
8 449 PLN / m²

Powierzchnia 126.88 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 5
Liczba pięter 5
Rok budowy 1981

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Ostrobramska 103, Legionowo. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Małgorzata Kowalski Północ Nieruchomości +48 506015338

Najczęściej zadawane pytania