Mieszkanie 67 m² na nowym osiedlu

ul. Wołoska 115, Białołęka, Warszawa
411 000 PLN -9%
449 445 PLN 6 133 PLN / m²

Powierzchnia 67.01 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 1
Piętro 13
Liczba pięter 13
Rok budowy 1970

Opis

Do sprzedaży Mieszkanie 67 m² na nowym osiedlu. Adres: ul. Wołoska 115, Białołęka, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Natalia Kamiński Engel & Völkers Warszawa +48 603340906

Najczęściej zadawane pytania