Mieszkanie 5+-pokojowe z ogrodem

ul. Wolska 42, Żoliborz, Warszawa
1 026 000 PLN
35 416 PLN / m²

Powierzchnia 28.97 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 11
Liczba pięter 16
Rok budowy 2023

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Wolska 42, Żoliborz, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Magdalena Michalski +48 518725507

Najczęściej zadawane pytania