Komfortowe mieszkanie 1-pok. w dobrej lokalizacji

ul. Piłsudskiego 124, Żoliborz, Warszawa
642 000 PLN
12 068 PLN / m²

Powierzchnia 53.2 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 7
Liczba pięter 20
Rok budowy 1985

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Piłsudskiego 124, Żoliborz, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Robert Lewandowska Lion's Estate +48 501770415

Najczęściej zadawane pytania