4-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy

ul. Parkowa 144, Praga-Południe, Warszawa
594 000 PLN -12%
671 977 PLN 6 064 PLN / m²

Powierzchnia 97.95 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 2
Liczba pięter 15
Rok budowy 1967

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Parkowa 144, Praga-Południe, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Andrzej Woźniak Home Broker +48 503255333

Najczęściej zadawane pytania