Nowoczesne 2-pokojowe na Woli

ul. Targowa 127, Mokotów, Warszawa
717 000 PLN
5 359 PLN / m²

Powierzchnia 133.79 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 10
Liczba pięter 10
Rok budowy 2005

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Targowa 127, Mokotów, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Michał Woźniak Re/Max Polska +48 669792370

Najczęściej zadawane pytania