1 pokoje na Ursynowie do zamieszkania

ul. Światowida 140, Pruszków
1 461 000 PLN -3%
1 503 157 PLN 13 820 PLN / m²

Powierzchnia 105.72 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 11
Liczba pięter 18
Rok budowy 2010

Opis

Do sprzedaży 1 pokoje na Ursynowie do zamieszkania. Adres: ul. Światowida 140, Pruszków. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Łukasz Wiśniewski Cushman & Wakefield +48 726647520

Najczęściej zadawane pytania