4-pokojowe na parterze z ogrodem

ul. Saska 86, Wawer, Warszawa
567 000 PLN
4 828 PLN / m²

Powierzchnia 117.43 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 4
Liczba pięter 4
Rok budowy 1995

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Saska 86, Wawer, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Aleksandra Michalski Agencja Nieruchomości Feniks +48 794451242

Najczęściej zadawane pytania