Mieszkanie 117 m² na Pradze

ul. Cicha 105, Praga-Północ, Warszawa
430 000 PLN
3 688 PLN / m²

Powierzchnia 116.58 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 1
Piętro 1
Liczba pięter 16
Rok budowy 1995

Opis

Do sprzedaży Mieszkanie 117 m² na Pradze. Adres: ul. Cicha 105, Praga-Północ, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Grzegorz Woźniak Emmerson Realty +48 669373125

Najczęściej zadawane pytania