Komfortowe mieszkanie 2-pok. na nowym osiedlu

ul. Broniewskiego 60, Wilanów, Warszawa
704 000 PLN
9 194 PLN / m²

Powierzchnia 76.57 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 9
Liczba pięter 9
Rok budowy 2002

Opis

Do sprzedaży Komfortowe mieszkanie 2-pok. na nowym osiedlu. Adres: ul. Broniewskiego 60, Wilanów, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Piotr Nowak Hamilton May +48 739700618

Najczęściej zadawane pytania