Komfortowe mieszkanie 4-pok. na Żoliborzu

ul. Puławska 118, Konstancin-Jeziorna
589 000 PLN -6%
626 204 PLN 7 501 PLN / m²

Powierzchnia 78.52 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 2
Liczba pięter 3
Rok budowy 2004

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Puławska 118, Konstancin-Jeziorna. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Aleksandra Wiśniewska CBRE Polska +48 883441772

Najczęściej zadawane pytania