4-pokojowe na 2. piętrze

ul. Głębocka 69, Wilanów, Warszawa
452 000 PLN
6 473 PLN / m²

Powierzchnia 69.83 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 15
Liczba pięter 15
Rok budowy 1981

Opis

Do sprzedaży 4-pokojowe na 2. piętrze. Adres: ul. Głębocka 69, Wilanów, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Natalia Piotrowski Lion's Estate +48 514771947

Najczęściej zadawane pytania