Jasne mieszkanie 5+-pokojowe z balkonem

ul. Saska 143, Targówek, Warszawa
325 000 PLN
2 372 PLN / m²

Powierzchnia 137 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 12
Liczba pięter 13
Rok budowy 1957

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Saska 143, Targówek, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Barbara Lewandowska JLL Residential +48 697769571

Najczęściej zadawane pytania