Nowoczesne 3-pokojowe na Bemowie

ul. Kościuszki 129, Mokotów, Warszawa
492 000 PLN
5 921 PLN / m²

Powierzchnia 83.1 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 2
Liczba pięter 3
Rok budowy 1984

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Kościuszki 129, Mokotów, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Grzegorz Wiśniewski Re/Max Polska +48 669424414

Najczęściej zadawane pytania