Mieszkanie 51 m² na Woli

ul. Belgradzka 115, Rembertów, Warszawa
490 000 PLN -11%
548 200 PLN 9 537 PLN / m²

Powierzchnia 51.38 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 11
Liczba pięter 11
Rok budowy 1998

Opis

Do sprzedaży Mieszkanie 51 m² na Woli. Adres: ul. Belgradzka 115, Rembertów, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Jan Grabowski Engel & Völkers Warszawa +48 508836663

Najczęściej zadawane pytania