Jasne mieszkanie 3-pokojowe po remoncie

ul. Domaniewska 27, Wola, Warszawa
570 000 PLN
16 253 PLN / m²

Powierzchnia 35.07 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 3
Piętro 1
Liczba pięter 16
Rok budowy 1986

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Domaniewska 27, Wola, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Aleksandra Szymańska +48 697206094

Najczęściej zadawane pytania